Печать

С 27 декабря по 20 января. Виставка творів Хвилі Почуттів

yanv_vis_1Художественный музей

ул. Шевченко, 21 , тел.: 744-60-35, 47-33-38

Цена билета: дорослі – 6 грн, студенти, пенсіонери – 4 грн., школярі – 3 грн.

Виставка творів В’ячеслава Апета

присвячена 50-річчю від дня народження

 

Творчість В’ячеслава Апета добре знайома шанувальникам мистецтва Дніпропетровська. Його твори завжди можна побачити на обласних, всеукраїнських, міжнародних виставках. Їх відразу можна пізнати за тематикою, за манерою виконання. В нього є свій творчий почерк, своя образна мова, яка позбавлена стереотипів, переобтяженості та роздрібненості. В’ячеслав Апет – представник нового покоління митців саме нашого часу, коли відбувається переосмислення набутого творчого досвіду попередніх часів. І художник стає своєрідним філософом. Він працює для людей, для наших сучасників. Митець поважає глядача. Створюючи картину він звертається до нього, бачить в ньому співрозмовника. Глядач, сприймаючи твір, має замислитися і побачити те що хочуть, або те що можуть. Допомагають розкриттю авторського задуму і назви робіт, які можуть по-різному трактуватися.

Вся виставка свідчить, що В. Апет – художник, який відбувся, який має своє творче обличчя, твори якого завжди сповнені глибокого змісту. В’ячеслав Апет сформувався як митець у Дніпропетровську. Тут він народився, тут закінчив художнє училище, тут він живе і творить. Але з роботами митця знайомі не тільки в Україні, а й в США, Японії, інших країнах, де експонувалися виставки його творів.

Ювілейна виставка, присвячена 50-річчю від дня народження, не є ретроспективною, не є звітом. Тут експонуються твори останніх років, які яскраво демонструють сучасний стан мистецтва. Ці твори треба дивитися, думати і намагатися їх зрозуміти.

Звертаємо увагу! На час роботи у ДХМ виставки «Нормандія у живописі» (по 13 січня) музей працює у такому режимі:

Музей працює з 11:00 до 19:00 (каса до 18.30)

в суботу, неділю з 10:00 до 18:00 (каса до 17.30)

вихідний день — п`ятниця

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить