Печать

С 15 ноября по 13 января. Виставка "Нормандія у живописі"

vist_dek_6Художественный музей

ул. Шевченко, 21 , тел.: 744-60-35, 47-33-38

Время: 11:00 – 19:00. Пятница – выходной, первый понедельник месяца - сандень.

Цена билета: для дорослих -40 грн., для студентів та пенсіонерів – 20 грн., для школярів 10 грн.

З 15 листопада 2012 року по 13 січня 2013 року у Дніпропетровському художньому музеї експонуватимуться твори французьких художників ХІХ - початку ХХ століть з колекції фонду Регіональної ради Нижньої Нормандії під загальною назвою «Нормандія у живописі».

Уперше в Дніпропетровську можна побачити оригінальні полотна таких славетних мистців, як Ежен Буден, Клод Моне, Теодор Жеріко, Каміль Коро, Огюст Ренуар. 57 робіт, відібраних дирекцією колекції для показу в Україні, відображають основні напрями образотворчого мистецтва ХІХ століття: реалізм, романтизм, імпресіонізм та постімпресіонізм.

Кожна картина колекції пов’язана з Нормандією. На деяких з них можна побачити епізоди з життя художників або місця, де створювалися картини. Тікаючи від наступу промисловості на великі міста, живописці оселялися у Нормандії, аби відчути близькість природи та розвинути свої здібності на пленері, намагаючись вловити і зафіксувати миттєве враження та варіації кольорів цих північних краєвидів. Проте увага мистців була спрямована не тільки на пейзажі, вони зображали також сцени з повсякденного життя селян та рибалок.

Виставку у Франції щорічно відвідують понад 10 тисяч осіб. Колекція з успіхом експонується не тільки у Франції, а й за кордоном. Зокрема в Україні її мали змогу побачити шанувальники мистецтва у Львові та Києві.

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить