Печать

С 7 декабря по 7 января. Виставка графіки Ані Ковтун «Вуличний потік»

vist_dek_5Чорна ящірка

ул. Красная площадь, 3 , тел.: 050 363 27 91

Цена билета: довідки за телефоном: 067 561 57 98.

Галерея-книгарня «Чорна ящірка» представляє вашій увазі виставку робіт молодої дніпропетровської художниці Ані Ковтун. Авторці лише 16 років, але її роботи наповнені напрочуд яскравими та сильними образами. Дівчина ніколи не відвідувала художню школу чи будь-яку студію, і малювання для неї – скоріше спосіб життя, аніж хобі чи професійний вибір. Сама вона визначає свої роботи як потік підліткової свідомості, спробу донести до глядача, як відчуває сучасний світ людина її віку, як почувається на вулицях великого міста, яким бачить життя.

Роботи Ані спонтанні та наповнені пристрастю, максималізмом і невеличкою дозою наївності. Це кольорові вибухи свідомості, для якої світ фантазії та реальності поки розділений не вповні, яка ще не має імунітету до барв, запахів, звуків метушливого, швидкоплинного довкілля – стан, за яким усі дорослі люди сумують, хоч і не завжди в цьому зізнаються, і який одиниці примудряються не втратити протягом життя. Кожному, хто хоче пригадати цей стан або просто зануритися посеред сірої зими в світ соковитих, яскравих фантазій, ця виставка неодмінно прийдеться до смаку.

Відкриття відбудеться 7 грудня о 18:00.

З усіма запитаннями звертайтеся за телефоном: 067 561 57 98

Комментарии  

 
0 #1 Чабанюк Олена 25.12.2012 18:00
Вчора з сімєю відвідали художню виставку робіт юної дніпрпетровсько ї художниці "Вуличний потік". Враження позитивне, я уже давно не отримувала таких емоцій від чудових і яскравих робіт. Дітям так сподобалось, що обовязкого знову прийдем на цю виставку. :lol: :lol:
 

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить