Печать

С 5 декабря по 5 января. Графічні техніки

vist_dek_3Литературное Приднепровье

просп. Карла Маркса, 64 , тел.: 778-01-00

Цена билета: уточняйте дополнительно

Музей «Літературне Придніпров’я» презентує мистецький проект «Графічні техніки» Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1, який проводиться в рамках виставки-конкурсу учнівської майстерності вихованців художніх шкіл міст Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Полтави, Кременчука, Херсону.

Урочисте відкриття мистецького проекту відбудеться 5 грудня о 16 годині в музеї «Літературне Придніпров’я»

Формат проекту побудований на різномаїтті графічних технік:

гравюри (естампу);

малюнку, виконаного в техніках графітного олівця, туш-перо, сепії, в техніці пастельного малюнку, акварельного живопису та гуашевими фарбами.

Цікавим є те, що глядач буде мати можливість порівняти академічні завдання, виконані у вишуканій манері, з творчими роботами, які яскраво розкривають емоційний світогляд юного художника. Відвідувачі виставки зможуть поспілкуватись із провідними фахівцями України в галузі мистецької освіти, отримати професійну інформацію, стежити за розвитком мистецької освіти.

Колекцію зі 160 графічних робіт супроводжують музичні етюди віртуозів-скрипалів Дніпропетровської музичної школи № 6 з програмою «Від класики до джазу», що дозволить в яскравій емоційній формі споглядати за витворами юних майстрів. Сподіваємось на те, що до візуального та інформаційного матеріалу будуть небайдужі фахівці творчих студій, викладачі малюнку загальноосвітніх шкіл, всі, хто опановує мистецьку майстерність.

На погляд організаторів та учасників проекту, «Графічні техніки» -мистецький захід, який відбудеться в м.Дніпропетровську, стане ще одним кроком у поширенні авторитету мистецьких шкіл на масмедійному просторі, збільшенні професійної та глядацької аудиторії, збагаченні естетичних вражень та сподівань, спрямованих до культурної скарбниці Дніпропетровщини.

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить