Печать

С 16 октября по 25 ноября. Виставка «На крилах творчості – до успіху»

vn_1Художественный музей

ул. Шевченко, 21 , тел.: 744-60-35, 47-33-38

Время: 10:00 – 17:30 (касса работает до 17.00). Пятница – выходной, первый понедельник месяца - сандень.

Цена билета: уточняйте дополнительно.

У Дніпропетровському художньому музеї з нагоди Дня художника відкрито виставку «На крилах творчості – до успіху», де представлено біля 80 творів учнів та учителів Дніпропетровської дитячої художньої школи № 2, яка відзначає своє 25-річчя.

Тут і твори традиційного образотворчого мистецтва – живопис, графіка, і різноманітні техніки декоративно-прикладного мистецтва - петриківський розпис, батик, витинанка, ф’юзинг. Експозиція демонструє рівень художньої освіти спеціалізованої школи, а також вплив творчості вчителів на особистість дитини. За 25 років існування художньої школи № 2 чисельність її учнів виросла з 200 до 400. Багато талановитих випускників школи для продовження своєї мистецької освіти вступають у такі навчальні заклади, як Дніпропетровський театрально-художній коледж, Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, Харківська академія дизайну та мистецтв, Київська Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Київський національний університет технологій та дизайну та інші виші України й зарубіжжя.

Творча майстерність та здібності учнів художньої школи № 2 здобули визнання на виставках та конкурсах у Росії, Чехії, Польщі. Школа відзначена міжнародними сертифікатами професійного конкурсу графіки дітей та молоді та начальних художніх шкіл «Beautiful like flowers is the land…», Чехія (м. Хавіров) 2008, 2010, 2011 рр.

Школа є активним учасником всіх міських культурно-просвітницьких заходів. 2012 року школа стала переможцем міського конкурсу «Сузір’я муз Дніпропетровська» в номінації «Краща школа естетичного виховання» та одержала диплом у номінації «Міжнародне визнання».

 

Виставка «На крилах творчості – до успіху» працюватиме по 25 листопада.

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Комментарии  

 
0 #3 Эвелина 08.12.2012 23:49
Посетили выставку вместе с учениками. Произвела благоприятное впечатление. Такие выставки помогают родителям и педагогам в воспитании детей, развивают художественный вкус ребёнка.
 
 
0 #2 Полина 15.11.2012 05:39
Очень любопытно...Над о обязательно сходить. Расскажу друзьям!
 
 
+1 #1 geka1990 13.11.2012 23:35
Всегда интересно прийти и понаблюдать за работами юных талантов,искрен не радует,что их у нас хватает!
 

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить