Печать

С 7 сентября по 30 ноября. Виставка "Синхронія"

vis_oktiab_1Я Галерея, Арт-центр Павла Гудимова

ул. Гусенко, 17 , тел.: 713 5 713, (067) 622 2 992

Цена билета: уточняйте дополнительно

Продовжуючи досліджувати землю, явища та процеси крізь геометричну метафору, як у проекті Geo, що був представлений Логовим навесні цього року в Я Галерея у Києві, автор презентує наступний проект Синхронія на терасі арт-центру Я Галерея в Дніпропетровську. Нове для мистецтва поняття, введене психоаналітиком Карлом Юнгом, втілюється художником через хрестоподібну форму просторової інсталяції, що стає символом самої Синхронії - "не причинного, а смислового зв'язку всіх речей у природі".

Про автора:

Антон Логов народився 1984 року в місті Роздільна, Одеської області. Живе та працює в Києві.

У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова, 2010 року – Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури. Із 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Спипендіат арт-центру Я Галерея.

Після ряду соціально свідомих проектів, реалізованих, здебільшого у співавторстві з іншими художниками, Антон Логов презентує в арт-центрі перший персональний проект під назвою Адаптація (2011), в якому повертається до роботи в майстерні й теми авангарду. У 2012 році другий персональний проект художника Geo досліджує землю як «частину геометрії у сучасному погляді на урбаністику та людську природу».

Запрошуємо Вас на відкриття виставок, що відбудеться в п'ятницю, 7 вересня, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея на Гусенка, 17.

Проект реалізовано за підтримки співзасновника арт-центру Я Галерея в Дніпропетровську Павла Мартинова.

За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь:

координатор проектів Семенюк Катерина +380 67 567 30 20, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Слідкуйте за новинами арт-центру на сайті Ya Gallery та на сторінці у Facebook.

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Комментарии  

0 #1 Polin-ka 31.10.2012 06:47
Своеобразное творчество, но и оно имеет право на существование. Сходила для того, чтобы быть в курсе последних тенденций. В принципе не пожалела.

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить