Печать

С 17 мая по 30 июня. Художня виставка "Поруч. Без обмежень"

vistavka_iun_2Арт-кафе Неизвестный Петровский

ул. Набережная Ленина, 15А, тел.: 788-70-38

Цена билета: вхід вільний!

З 18 травня до 30 червня в арт-кафе «Невідомий Петровський» відбудеться художня виставка «Поруч. Без обмежень», де можна буде відчути себе вільним від умовностей, звичного сприйняття українських мотивів, вийти за рамки дозволеного нашим розумом, та перейти на відчуття, емоції, спогади та фантазії.

Ми іноді відштовхуємось від свого коріння та традицій, вигадуємо виправдання своєї сліпоти, байдужості та слабкості. Але все це - наші внутрішні обмежувачі. І достатньо лише захотіти побачити те, що є насправді. Воно навколо нас, зовсім поруч. Треба тільки розплющити очі та подивитись. То ж давайте подивимось на світ і на самих себе без обмежень, побачимо в картинах не українські традиції та образи, а українську душу, неосяжну та відверту. Бути українцем - це відчувати свою причетність до створення найкращого, розмовляти і розуміти мову української душі. Українська творчість не йде повз нових форм вираження себе - шукає нові напрямки, з'єднує минуле і сучасне, та сміливо дивиться вперед.

Картини схоплюють моменти, ситуації, образи, сюжети, але за їх рамками - життя твору продовжується. Картини, як і наше життя, не мають меж і не мають обмежень. Вони простягаються повз нас, а ми, звісно, нескінченні…

Нехай кожен, переглядаючи цю виставку, відчує себе українцем в тому сенсі, який вважає за потрібне. Подивимось за рамки картин, та вийдемо за уявні рамки себе, наповнимо собою кожну хвилину та кожну частину простору. Ми не відходимо від свого коріння, і не повертаємось в минуле, ми живемо зараз. Саме в цю хвилину…

 

Куратори виставки: Галина Шевцова і Максим Проценко

Виставка організована за підтримки:

Арт-кафе «Невідомий Петровський»;

Художня школа Галини Шевцової;

Міжнародний інститут соціального та психологічного здоров'я.

Учасники виставки: Роксолана Прийма-Таміола, Ганна Хомчик, Мармалюк Алена.

 

З питань організації виставки:

097-815-35-53 – Максим Проценко

097-285-38-14 – Галина Шевцова.

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Комментарии  

 
0 #1 Елизавета 22.06.2012 06:33
Действительно, сейчас так много на Украине русских, которые ни за что не уедут от нас потому, что в душе они украинцы. И так много украинцев, считающих себя русскими. Картины выставки помогают взглянуть в самую суть, глубину души и узнать кто мы есть и как относимся к вышиванке и вышитым полотенцам.
 

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить