Печать

С 20 апреля по 2 июня. Перегони. Микита Кравцов

vistavka_mai_9Я Галерея, Арт-центр Павла Гудимова

ул. Гусенко, 17, тел.: 713 5 713, (067) 622 2 992

Цена билета: вхід безкоштовний. Попередній запис за телефонами 713 5 713, 067 6222992 обо на e-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Микита Кравцов – молодий, амбітний автор, зачіпає психологічно близьку для себе тему змагань. Художник є вихованцем класичної живописної школи, але зухвало руйнує її канони. На ще свіжих монументальних полотнах розгортається запекла емоційна боротьба між видами за одні засоби до існування, території, умови, привілеї. Що таке змагання? Що таке суперництво? Відповіді художника – протистояння та конкурентна боротьба між кількома особинами за досягнення визнання та панування, або ж спрацьовування біологічного інстинкту виживання. Перегони – не калькуляція, а непередбачувана гранична ситуація, в якій робляться ставки на везіння, щасливі числа та їхню магію. Палітра Кравцова замішана на динаміці перегонів та наркотичному азарті гри із запахом адреналіну.

Запрошуємо Вас на відкриття виставки за участю автора, що відбудеться у п'ятницю, 20 квітня, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея на Гусенка, 17.

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить