Печать

С 16 мая по 27 мая. Музика в образотворчому мистецтві

vistavka_mai_8Литературное Приднепровье

просп. Карла Маркса, 64, тел.: 778-01-00

Цена билета: 8 грн. (взрослый), 4 грн. (школьный, студенческий)

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «Music in Fine Art» - «Музика в образотворчому мистецтві»

МКЗК Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1

Учасники проекту: МКЗК Дніпропетровська дитяча художня школа № 1, МКЗК Дніпропетровськ дитячі музичні школи №№ 6, 15, 14, 1, 7, 3, 12, 10.

Складова проекту:

1. Виставка учнів та викладачів Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1. Кількість учасників – 10 викладачів; 40 учнів школи. Загальна кількість – 60 художніх творів живопису, графіки, декоративного мистецтва.

2. Музичні презентації Дніпропетровських музичних шкіл міста:

ДМШ № 6 «Музичні мініатюри» - 16 травня, 16.00.

ДМШ № 15 «А музика звучить….» - 17 травня, 16.00

ДМШ № 14 «Музика в стилі фламенко. Гітара», 18 травня, 16.00

ДМШ № 1 «Музичні акварелі» 21 травня, 16.00

ДМШ № 7 «Музична палітра» 22 травня, 16.00

ДМШ № 3 «Звуки музики» 23 травня 16.00

ДМШ № 12 «В гостях у І.Манжури» 24 травня, 16.00

ДМШ № 10 «Калейдоскоп народних інструментів» 25 травня 16.30.

Мета проекту: презентувати творчість вихованців та викладачів мистецьких шкіл міста, присвячених урочистими заходами – «День Європи в Україні» та 80-річчю заснування Дніпропетровської області.

Зміст проекту: Створити певне естетичне середовище, яке грунтується на здатності людини слухати музику і одночасно уявляти живописні образи, почути музику через художні твори, залучити молодь, фахівців та широкий загал шанувальників дитячої творчості до спільного процесу творчої взаємодії, створити певні умови для пошуково-методичної діяльності в галузі художньої та музичної освіти.

Додаткова інформація: проект «Музика в образотворчому мистецтві» в перспективі надасть можливість запрошувати в наше місто митців та музикантів з інших країн на фестиваль Європейскої культури – «Мистецтво без кордонів», започатковувати спільні виставки, зустрічі, арт-акції на рівні дитячо-юнацької творчості;

• на основі проекту можливо передбачити низку тематичних телевізійних передач культурологічної спрямованості з метою розширення меж естетичного середовища – «Дніпропетровськ – сучасне европейське місто»;

• проводити майстер-класи, семінари по обміну інформацією професійного спрямування для фахівців галузі культури та освіти, для пожвавлення процесів взаємодії різних напрямків гуманітарної спрямованості – музики, образотворчого мистецтва, літератури, кіно – як соціального явища, що однаковою мірою хвилює художника, композитора, письменника або режисера.

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить