Печать

С 24 апреля по 13 мая. Виставка фотографїй Андреаса Герцау „NORMAL“

visttavka_apr_12Квартира, Арт-центр

ул. Красная площадь, 3-1, тел.: 371-45-22, (050) 42 11 304

Цена билета: вход свободный

Арт-центр «Квартира» і Goethe-Institut в Україні запрошують Вас на відкриття виставки фотографїй „NORMAL“ Андреаса Герцау (Німеччина) за участю Вери Багаліантц, директора Goethe-Institut в Україні і Віктора Марущенка, українського фотографа, засновника «Школи фотографії Віктора Марущенка». В рамках виставки 25 квітня відбудеться майстер-клас «Фотографія у сучасному світі» Віктора Марущенко.

 

Програма заходів в рамках відкриття виставки «NORMAL»:

24 квітня

18.30 - Відкриття виставки, на якому виступлять директор Goethe-Institut в Україні г-жа Вера Багальянтц та відомий український фотограф, засновник Школи фотографії, Віктор Марущенко.

Вхід на відкриття – виключно за запрошеннями!

*З 25 квітня до 13 травня виставка буде відкрита для усіх бажаючих.

25 квітня

18.30 - 22.00 - Майстер–клас Віктора Марущенко «Фотографія у сучасному світі».

Вхід — вільний!

Обов'язкова попередня реєстрація за тел.: 050 42 11 304

або e-maіl: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Про виставку „NORMAL“:

В центрі уваги відомого німецького фотографа нетуристичний погляд на повсякденне, «нормальне» життя українського міста. Андреас Герцау вважає, що класичний репортаж - мертвий. Мовляв, глядачеві або читачеві вже не треба розповідати, як влаштований світ. Його досвід говорить сам за себе: фотограф знімав громадянські війни в Сьєрра-Леоне, Ліберії, Руанді, а також Нью-Йорк до і після терактів 11 вересня 2001-го, Гаїті після землетрусу, фотографував вуличне життя Стамбула, Москви, Новосибірська, Києва, наркоманське середовище Гамбурґа.

На представленій виставці в арт-центрі «Квартира» у українського глядача виникне добра можливість порівняти свій особистий погляд на життя українських вулиць з поглядом іноземного фотографа, який покаже нормальну, звичайну буденність без примарних прикрас. Можливо, ми не побачимо нічого незвичайного, а можливо - не впізнаємо місця та людей біля яких проходимо кожного дня.

Віктор Марущенко, відомий український фотограф і засновник "Школи фотографії Віктора Марущенка:

«Андреас Герцау – типовий приклад сучасного фотографа, який тривалий час був фотожурналістом. Враховуючи світові події останнього часу, він переорієнтувався у street-art-фотографію».

Олексій Растяпін, архітектор та власник арт-центру «Квартира:

«Для нас експозиція NORMAL – ще один привід розширити мистецькі обрії наших відвідувачів. Завдяки Goethe-Institut, вважаю, нам це вдасться. Адже, вже не є секретом, що зараз мистецтво розвивається дуже швидко, хоч і не завжди якісно. Проте, наша головна ціль – не просто встигати за тим, що пропонує або диктує Хтось культовий, а власноруч створювати такі обставини, що відкриють публіці нові погляди, знання та враження».

Про майстер-клас Віктора Марущенко «Фотографія у сучасному світі»:

Мета – структурування сучасного фотографічного процессу. Адже фотографія вже давно вимагає цього. Під час майстер-класу будуть розлянуті типи фотографій (медіа, комерційна, арт та ін.), а також надана оцінка кожному з них.

Аудиторія майстер-класу – це не тільки фотографи, але і глядачі, яким буде цікаво дізнатися про тенденції у сучасному фотосвіті. Бо саме від останніх залежить оцінка и сприйняття показаного. Саме тому вони мають бути внутрішньо обізнаними та підготовленими для відвідування сучасних фотовиставок, які інколи можуть шокувати і вимагають додаткових роз`яснень з боку митців.

Зі зростанням кількості цифрових камер в руках фотографів і демократизацією процесу створення фотографії не відбувається буму української фотографії як такої. Можливо, відповідь на питання криється втому, що десятки молодих людей, які вважають себе профі, ігнорують вивчення світових фото - досягнень і тенденцій, тим самим позбавивши себе потужних факторів інспірації творчості.

Віктор Марущенко - відомий український фотограф і засновник "Школи фотографії Віктора Марущенка" є автором і учасником десятків персональних і групових виставок в Україні та за її межами (Швейцарія, Німеччина, Канада, Молдова, Росія).Його роботи увійшли до антології світової фотографії з колекції (видавництво Braus, 1994),фотоальбом "Віктор Марущенко. України. Фотографії" вийшов вавторитетному видавництві Benteli Verlag Bern (1997). Віктор є учасником двох бієнале сучасного мистецтва у Венеції (2001) і Сао-Пауло(2004).

*Майстер-клас не є вузькоспеціалізованою подією - інформація адресована всім зацікавленим у такому виді мистецтва як фотографія.

Графік роботи виставки фотографїй „NORMAL“ для усіх бажаючих:

25 квітня.– 13 травня 2012

11.00 - 17.00

Вихідні: понеділок-вівторок

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Комментарии  

 
0 #6 Лидия 08.05.2012 06:07
Выставка мастера такого уровня просто не может быть неинтересной! Очень бы хотела увидеть эти замечательные работы.
 
 
0 #5 Султан 05.05.2012 11:15
Красивая выставка! Хотел бы попасть на нее. Если кто уже там был, отпишитесь пожалуйста! Всё ли так, как тут описывается?
 
 
0 #4 tschibis2 30.04.2012 19:07
Выставка фотографий – это всегда увлекательно! Окунуться в миропознание фотографа. Иногда некоторые вещи мы воспринимаем совершенно в другом виде, когда увидим фото. Каждый человек вид мир по-своему и старается это донести до сознания других. Посетите эту выставку и откроете для себя много нового.
 
 
0 #3 Эльдар 29.04.2012 16:12
Уникальная возможность посетить такую выставку БЕСПЛАТНО!!!!По лучил море удовольствия,сп асибо автору!
 
 
0 #2 serge 27.04.2012 11:22
Выставки фотографий позволяют нам познакомиться с окружающим нас миром глазами другого человека с его воприятием и мироощущением. Это довольно интересно.
 

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить