Печать

С 20 марта по 20 апреля. Невідомий Катеринослав

vistavki_mart_25Арт-кафе Неизвестный Петровский

ул. Набережная Ленина, 15А, тел.: 788-70-38

Цена билета: вхід вільний!

Дніпропетровець, фотохудожник, колекціонер, краєзнавець, мандрівник та спортивний фотожурналіст Павло Маменко колекціонує та досліджує Наддніпрянщину, і зокрема Катеринослав багато років. На його колекцію цегли XIX - поч. XX століття ще чекає окрема виставка, а старовинні листівки та фотографії Катеринослава пан Павло збирає не одне десятиліття. В колекції художника налічується близько 400 оригінальних фотознімків катеринославських фотографів. Авторські ж фото-картини майстра, знаходяться в кращих каталогах та альбомах і прикрашають поважні галереї та кабінети.

Виставка "Невідомий Катеринослав" в арт-кафе "Невідомий Петровський" представляє катеринославські фото-реконструкції-«?відтворення». Виставка "Невідомий Катеринослав" водночас і діалог культур через століття, і відповіді на питання про спадковість та генетичний код міста.

Автор не претендує відворити автентичність вигляду міста того часу, оскільки панорами створені зі світлин різних років. Та й авторство світлин, з яких «зібрана» композиція Панорами Катеринослава, теж потребує окремого вивчення, хоча б через те, що вже на початку 20-го століття в Катеринославі працювало близько 60-ти фотомайстрів. За задумом майстра, реконструкції передають насамперед дух того часу, і є водночас самостійним художнім твором та історичною ілюстрацією.

Ми запрошуємо побачити Катеринослав/Дніпропетровськ Павла Маменка - фото-художника та людини, яка щиро любить своє місто та людей які в ньому живуть.

Хочеться вірити в те, що ці почуття взаємні.

Тимофій Хомяк, музикант, директор МА «Арт-Вертеп»

Акредитація для ЗМІ - обов'язкова за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Кількість місць обмежена.

Тел. для довідок: +38 050 361 35 33.

Відкриття: 20 березня, 17:00 - 18:00.

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Комментарии  

 
0 #1 Лина 24.03.2012 12:18
Сходила на выставку с детьми. И мне, и малышне очень понравилось. Очень интересно смотреть на достопримечател ьности своего города и сравнивать, какие они были тогда и какие они сейчас.
 

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить