Печать

С 19 октября по 17 декабря. Вишиті панно Антоніни Бондарук

vishivanki noiabrХудожественный музей
ул. Шевченко, 21, тел.: 744-60-35, 47-33-38
Цена билета: 10 грн., для студентов – 6 грн., для школьников и пенсионеров – 2 грн.

По 17 грудня у постійній експозиції Дніпропетровського художнього музею, у залі парсуни (портретів XVII ст., виконаних в іконописному стилі), триватиме міні-виставка вишитих вручну панно Антоніни Бондарук.

Уже понад десять років Антоніна ретельно вивчає традиції й символіку української вишивки. Захоплення спонукало її закінчити Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва ім. М. Бойчука за фахом «Художня вишивка й моделювання костюму». Сьогодні Антоніна знає понад 400 технік і половиною з них володіє.

Останніми роками Бондарук захопилася виконанням художніх панно, у яких відображає притаманні українській культурі символи. Зі своїми роботами вона брала участь у міських виставках, а також два роки поспіль - у фестивалі «Мамай-фест».

«Це дуже легко, просто і природно - вишивати, - стверджує художниця з етнічного костюму. - Це взагалі завдання жіноче. Я знаю, що багато хто дуже хоче вишивати, але, оскільки це незнайома справа, вони бояться починати. Я б хотіла, аби всі спробували й зрозуміли, що важкого нічого немає, що від вишивки можна отримувати надзвичайне задоволення».

Нагода спробувати вишивати випаде кожному в останній день роботи міні-виставки. 17 грудня, у день Святої Варвари, українські вишивальниці завжди відзначали своє свято. Цього року свято вишивальниць відзначать і у Художньому музеї – Антоніна Бондарук репрезентує власний перформенс і проведе черговий майстер-клас.

 

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить