Печать

С 20 сентября по 11 октября. Выставка карикатур "Плюс 1°С. Кліматичні зміни мовою карикатуристів України та Швеції"

karikatura_oktiabrХудожественный музей

ул. Шевченко, 21, тел.: 744-60-35, 47-33-38

Цена билета: уточняйте дополнительно

З 20 вересня по 11 жовтня у Дніпропетровському художньому музеї триватиме пересувна виставка карикатур, створених художниками України та Швеції у рамках проекту Шведського інституту «Плюс 1°С».

Організатори пересувної експозиції в Україні - Шведський інститут, Посольство Швеції в Україні та Фундація Центр Сучасного Мистецтва - і карикатуристи Микола Капуста, Сергій Рябоконь, Олександр Костенко, Лове Антелл, Магнус Бард, Рібер Ганссон, Гелена Ліндгольм, Каріна Сунвіссон сподіваються привернути увагу українців до проблеми погіршення екологічної ситуації на Землі.

Ініційована Шведським інститутом після Копенгагенської конференції щодо змін клімату (грудень 2009), виставка «Facing the Climate» (оригінальна назва мандрівного проекту) стала виразником активної позиції Швеції з питань зміни клімату та довкілля. Тоді 25 скандинавських карикатуристів представили свої влучні та тривожні рефлексії на цю тему.

Тепер, подорожуючи світом, виставка доповнюється роботами карикатуристів відповідної країни, щоразу отримуючи широкий резонанс серед глядачів. Починаючи з вересня 2010 року, виставка побувала на Балканах, в Ісландії, Малайзії, Сирії, Латвії, Росії, а кількість її відвідувачів сягнула понад 40 тисяч. Цієї осені з Дніпропетровського художнього музею виставка вирушить у мандри Україною.

Іншою складовою проекту є його освітня частина, що познайомить слухача з карикатурою як мистецтвом виразного метафоричного жесту, ідеального засобу для реагування на такі нагальні питання сучасності, якими є проблеми кліматичних змін.

Вернісаж - 20 вересня, о 18.00

22 вересня, о 17.00 у Художньому музеї розпочнеться лекція «Карикатура як мистецтво»

мистецтвознавця, члена НСХУ, старшого викладача кафедри філософії Дніпропетровського університету ВС Олени Годенко?Наконечної

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить