Печать

С 20 августа по 20 сентября. Выставка "Не стомиться душа творити"

narodnoe_tvorchestvoОбластная универсальная научная библиотека
ул. Савченко, 10, тел.: 42-67-75, 42-31-04
Время: 9:00 - 17:00
Цена билета: вхід вільний

З 20 серпня по 20 вересня 2011 року у відділі документів з питань мистецтв Обласної універсальної наукової ?бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія працюватиме виставка декоративно-вжиткового мистецтва «Не стомиться душа творити».

На цій виставці будуть представлені твори з вишивки, в’язання, бісероплетіння, вироби зі шкіри, які виконали вихованці гуртків та їх керівники зразкового художнього колективу «Школа рукоділля» КПНЗ Центру позашкільної роботи Бабушкінського району м. Дніпропетровська. Їх вироби – це піднесений світ краси й фантазії, схвильована розповідь про думки та почуття людини, барвистий світ натхненних образів. Роботи виконані руками юних майстрів доводять, що джерело творчості справжніх талантів – невичерпне. Ці слова підтверджуються вже протягом 15 років, бо саме стільки часу існує храм творчості на ім’я «Школа рукоділля».

Фантазія дітей безмежна, але розкрити той величезний потенціал, який закладено у маленьких дитячих серцях допомагають талановиті, щиро віддані своїй справі педагоги, які навчають своїх вихованців за комплексними та авторськими програмами. Результатом цієї роботи є неперевершені яскраві твори, що беруть участь та отримують найвищі нагороди на Всеукраїнських, обласних та міських виставках: «З Україною в серці», «Знай й люби свій край», «Україна вишивана», «Собори наших душ», «Пасхальні кольори», «І на тім рушникові…» та багато інших.

Колектив школи рукоділля має плідні результати у навчанні і творчі здобутки у збереженні та відродженні української національної культури у дітей. У 2002 році відділу «Школа рукоділля» було присвоєно звання «Зразковий художній колектив», а у 2006 році колектив успішно підтвердив це почесне звання і не зупиняється на досягнутому. У відділі працює два педагоги, які мають звання «Майстер народної творчості».

Щиро запрошуємо вас у дивовижний світ дитячих мрій, де вмілі руки майстринь створюють дива, що милують очі та торкаються найтонших струн людської душі.

Виставка працюватиме щодня крім неділі за адресою: проспект Карла Маркса, 18, 2-ий поверх

Довідки за телефоном: 47-46-36.

Будемо раді бачити вас!

 

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить