Печать

С 21 апреля по 21 мая. Живопис і графіка Василя Коркішка

17591Художественный музей
ул. Шевченко, 21, тел.: 744-60-35, 47-33-38
Цена билета: 6 грн., для студентов и пенсионеров – 4 грн., для школьников – 2 грн.

З 21 квітня по 21 травня у Дніпропетровському художньому музеї проходитиме персональна виставка члена Національної Спілки художників України Василя Коркішка, присвячена його 50-річчю.

Експозицію складають понад 80 графічних і живописних робіт майстра. Значне місце у творчості Василя Коркішка відведено пейзажам. Вони ліричні, зачіпають серце поетичністю мотивів і кольоровим рішенням.

У натюрмортах художник уміло й витончено передає своє захоплення красою квітів.

Мистецтвознавці вважають, що Василю Коркішку можна іноді дорікнути за надмірну естетизацію художніх образів, але він переконаний, що «витончене мистецтво має бути витонченим». І у цьому з ним важко не погодитися.

Роботи Василя Анатолійовича експонувалися на багатьох виставках в Україні й за кордоном. Його картини зберігаються в Українському фонді культури, входять до приватних зібрань колекціонерів України, Росії, Німеччини, Нідерландів, Італії, Австралії, Кіпру, Хорватії, США.

 

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить