Печать

С 15 апреля по 29 апреля. Виставка Мартін ле Коз "Данина шани Кіномитцям"

kino mКвартира, Арт-центр
ул. Красная площадь, 3-1, тел.: 371-45-22, (063) 470 45 75, (067) 42 83 183
Цена билета: справки по телефону: 091-300-74-76

Посольство Франції в Україні, Французький Інститут в Україні та Дніпропетровський Альянс Франсез із задоволенням запрошують Вас на урочисте відкриття виставки акварелей французької хужожниці Мартін ле Коз, що відбудеться сьогодні 15 квітня 2011 року о 18:00
Як віддати шану творцям анімованих зображень - повільних, широкоформатних, яскравих жорстоких та проникливих, зафіксувавши їх на аркуші паперу? Їх плівки пробігають перед нашими очима, а нам би хотілось їх зупинити в захоплені від вмілих чи не дуже штрихів, втиснутих в кадр!
Представлені тут портрети, що часто надихалися відомими фотографіями, є також своєрідною даниною шани фотографам, які перші вдавалися до ризику відтворення нетривкості облич. Для більшої рухливості та швидкості, а також заради діалогу зі смертю, яку, однак, долає життя, тому що, ось, - воно вже закарбоване і тому продовжуватиметься - я вибрала олівець та туш. Папір добре вбирає вологу, і чорний колір розпливається на ньому. Іноді навіть від зовсім чорної туші в чорнильниці вода набуває синього кольору. Чудовий синій колір, який не "триватиме" і розмиється в розводах... Сюрпризи туші є справжніми подарунками... Саме вона надає обличчям те, що ми часом даремно намагаємось відобразити - невловиму грацію. 
За більш детальною інформацією звертайтеся за тел.: 091-300-74-76

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить