Печать

2 июня. Презентація альбому "Сорочинський іконостас"

sorochiХудожественный музей
ул. Шевченко, 21, тел.: 744-60-35, 47-33-38
Время: 17:00

Цена билета: телефони для довідок: 056-745-10-60, 744-60-35, 47-33-38

Мистецька Аґенція «Арт-Вертеп», Видавництво «РОДОВІД» (Київ) представляють художній альбом "СОРОЧИНСЬКИЙ ІКОНОСТАС" (The Sorochynskyi Iconostatsis)

Найновіше видання «Родоводу» - яскравий художній альбом, присвячений Сорочинському іконостасу (іконостасу церкви Спасо-Преображення в с. Великі Сорочинці, Полтавська обл.) – знаковій пам'ятці українського бароко. Цей іконостас, створений у період найвищого розквіту барокового стилю, відобразив його найтиповіші риси та кращі надбання. Чудовий живопис, створений різними майстрами, пишне різьблення та оздоблення разом створюють надзвичайно цікавий твір мистецтва доби Гетьманщини.

До видання увійшли не тільки унікальні фото ікон, зроблені Іваном Креженстовським, але й вагомі наукові статті. Одна з них – належить відомому мистецтвознавцеві Людмилі Миляєвої, в ній авторка розглядає Сорочинський іконостас та церкву Спасо-Преображення в загальному контексті барокового стилю. Автори іншої статті – Інна Дорофієнко та Ольга Рутковська розповідають про багаторічний досвід реставрації цього унікального іконостасу. Важливе значення має також переклад текстових матеріалів альбому англійською мовою, зроблений Мартою Олійник з Канади і відредагованою Романою Ляброссе з Нью-Йорку. Завдяки ньому цю унікальну пам'ятку, що насправді має світове значення, тепер можна представити й поза межами України.

Треба також відзначити і художнє оформлення видання, створене Миколою Штоком – дизайнером харківської школи, що зараз працює у Москві.

Ознайомитися з книгою, а також придбати її незабаром можна буде в офісі «Родоводу», а також в книгарнях Києва, Львова, Дніпропетровська та інших міст України.

 

Презентуватиме художній альбом в Дніпропетровську головний художник-реставратор корпорації «Укрреставрація» Інна Дорофієнко, представники видавництва «Родовід» та МА Арт-Вертеп.

 

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить