Печать

C 15 мая по 25 мая. Просто небилиці

Vis m 2Чорна ящірка
ул. Красная площадь, 3 , тел.: 050 363 27 91
Время: 11:00-19:00 (понедельник - пятница), 12:00-18:00 (суббота), выходной - воскресенье.
Цена билета: вхід вільний.

Цього разу галерея-книгарня «Чорна ящірка» бере участь у проекті «Просто небилиці» і показує дніпропетровському глядачеві дитячі роботи зібрані з усієї країни. Це унікальний проект для України, ініційований 2011 року International Association of Culture and Art, яка надає основну допомогу для успішної професійної реалізації проекту. Проект координує в Україні Львівський обласний благодійний фонд "Торба", який є дипломатичним представництвом IACA в Україні. Організатор проекту - Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив у Львові та Театр "Спірограф". Офіційні партнери проекту в Україні - Львівський палац мистецтв та Національна галерея "Мистецький центр "Шоколадний будинок"- Київ. До участі у конкурсі цього року складено понад 700 робіт, з 15 областей України. Понад 180 робіт, найталановитіших молодих художників України, увійдуть до цьогорічної колекції кращих робіт всеукраїнського проекту "Просто небилиці"2013. Дякуючи зусиллям оргкомітету проекту, цього року у проекті активну участь взяли і діти позбавленої батьківської опіки, що живуть у сиріт.буд. Львівської обл.


Відкриття виставки Всеукраїнського проекту для молодих митців "Просто небилиці" 2013 відбудеться 15 травня 2014 року о 14:00 в галереї-книгарні «Чорна ящірка».

Вхід вільний для усіх шанувальників творчості "українського завтра".

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить