Печать

С 10 апреля по 11 мая. Виставка плакату «Ми, люди світу, говоримо "НІ" війні!»

Vist apl 3Художественный музей
ул. Шевченко, 21 , тел.: 744-60-35, 47-33-38
Время: 10:00 – 17:30 (касса работает до 17:00). Выходной – пятница, первый понедельник месяца - сандень
Цена билета: уточняйте дополнительно

З 10 квітня по 11 травня у Дніпропетровському художньому музеї працюватиме гостро актуальна виставка соціального плакату «Ми, люди світу, говоримо "НІ" війні!».


Складна ситуація, в якій зараз опинилася Україна, викликала миттєву реакцію не лише українських мистців, а й творчого авангарду країн світу, оскільки на часі стало глобальне питання миру та війни.

Плакатна акція «Ми, люди світу, говоримо: "НІ" війні!», ідея та мета якої закладена в назві й не потребує пояснень, ініційована Міжнародним фестивалем дизайну COW (COWInternationalDesignFestival). Друзі та колеги-дизайнери з різних країн світу висловлюють свою підтримку Україні і надсилають плакати із закликом до миру.

«Ми, люди світу, говоримо "НІ" війні!» – це не просто виставка плакату. Це – міжнародна акція. Це – певний спосіб комунікації. І акція ця зараз активно підхоплюється різними людьми та організаціями Дніпропетровська. Ви можете ділитися плакатами зі своїми друзями та близькими в соцмережах, блогах, ЗМІ або роздрукувати і розмістити їх у громадських місцях. Приєднуйтеся! (facebook.com/cow.fest)

У Дніпропетровську плакатна акція стартувала в ТРЦ «Гранд Плаза», також її підтримали кінотеатр «Правда», Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ» та інші установи.

Організатори висловлюють подяку дизайнерам і художникам, а також усім учасникам акції за їхню підтримку і бажання допомогти зберегти мир у всьому світі.

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить