Печать

С 4 апреля по 8 мая. Виставка живопису Леся Панчишина «It's not ok»

Vist apl 2Чорна ящірка
ул. Красная площадь, 3 , тел.: 050 363 27 91
Время: 11:00-19:00 (понедельник - суббота), выходной - воскресенье.
Цена билета: вхід вільний.

Лесь прийшов у цей світ в 1991 році в місті Новий Розділ, що на Львівщині. Художню освіту здобув в Львівському державному коледжі декоративного та народного мистецтва ім. І. Труша. Продовжив вдосконалюватися в Львівській академії мистецтв. Провів персональні художні та фотовиставки в арт-галереях Львова. Є переможцем кількох творчих конкурсів. Емоційна динаміка навколишнього світу знайшла свій прояв у картинах молодого художника. Мазки, штрихи, нанесені на полотно маслом, сплітаються, транслюючи візуалізовані почуття від автора до глядача.


It's not ok - це не можна пояснити або зрозуміти: потрібно відчути. Відчути, що не все гаразд. І це - «не все гаразд» також не потрібно розуміти, це слід - відчути.

Зараз у своїй творчості автор керується виключно відчуттями. Навколо безліч інформації, купа різних «правд», що лишається вірити тільки Богу і собі. Усі роботи, що представлені на виставці «It's not ok» об'єднані загальною ідеєю - це протест. Задумка виставки народилася у грудні, під час тих подій, коли своє "It's not ok" на Майдані сказали мільйони українців.

Not ok - це бажання боротьбу "проти" перетворити на боротьбу "за". Об'єднати тих і цих, нас і вас, мене і тебе. За об’єднання не з політичної точки зору, не з економічної або расової, а за об’єднання світоглядів, за духовне об’єднання, за успішних українців і успішну Україну. За себе.
Ми уже зруйнували старе. Час будувати й творити нове.

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить