Печать

З 10 червня до 25 серпня. Всеукраїнський дитячий конкурс «ЕКО ІДЕЇ - 2013»

ECO_вул. Мечникова 2, м. Київ, 01601

Тел. (044) 492-8005

Факс (044) 492-9995

Вже четвертий рік поспіль Компанія Panasonic та Благодійна організація «Фонд Братів Кличків» реалізують в Україні дитячий екологічний проект «ЕКО ІДЕЇ» в рамках міжнародного конкурсу "Eco Picture Diary".

Минулого року близько 300 тис. дітей зі всього світу взяли участь в конкурсі на кращий ЕКО-щоденник. Україну на церемонії нагородження в Японії представляла 14-річна киянка Ірина Душина. Дівчина запропонувала цікаві рішення здобуття та використання енергії для роботи електронних пристроїв.

Участь у конкурсі можуть взяти діти молодшого та середнього шкільного віку (від 7 до 15 років включно), котрі навчаються у загальноосвітніх школах всієї України. Для дітей від 7 до 11 років конкурс триватиме з 10 червня по 5 липня 2013 року, для дітей віком від 12 до 15 років - з 10 червня по 25 серпня 2013 року. Імена та прізвища чотирьох фіналістів та двох переможців українського етапу будуть оголошені наприкінці вересня 2013 року. Кожен з чотирьох фіналістів отримає багатофункціональний пристрій Panasonic, а переможці – відеокамеру Panasonic. Міжнародне журі визначить шістьох фіналістів з різних держав, які візьмуть участь у фінальному заході в Парижі у грудні 2013 року.

Метою цього конкурсу є виховання у дітей дбайливого відношення до природи, популяризація екологічної культури та розвиток відчуття причетності до вирішення екологічних проблем.

Юним учасникам для зображення своїх ідей запропоновано спеціальний ЕКО-щоденник, який вони будуть заповнювати разом з батьками чи вчителями. Щоб замовити щоденник (безкоштовно), необхідно надіслати лист на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , вказавши тему "Еко-щоденник". У самому листі вкажіть:

1. Прізвище, ім'я, по батькові.

2. Область, місто, адреса, на яку слід надіслати щоденники.

3. Контактний телефон, e-mail.

 

4. Кількість щоденників.

5. Вік дитини/дітей, які будуть заповнювати щоденник/и.

Заповненні щоденники необхідно надіслати на адресу Фонду братів Кличків.

Детальніше про конкурс ви зможете дізнатись на нашому сайті: http://eco.klitschkofund.org

 

Контакти організатора:

вул. Мечникова 2, м. Київ, 01601

Тел. (044) 492-8005

Факс (044) 492-9995

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

IMG_0660

 

Додаткова інформація:

Фонд Братів Кличків – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм і Володимиром Кличками у серпні 2003 р. з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. Фонд реалізує проекти у сфері спорту та освіти, працює з дітьми і молоддю, які прагнуть досягти успіху в житті.

Результатами цієї роботи стали такі соціальні проекти як: створення мережі дитячих спортивних майданчиків по всій Україні «Клич друзів – граємо разом!»; модернізація безкоштовних боксерських залів «Спортивну Україну будуймо разом!»; стипендіальні проекти «Обирай серцем» і «Підтримаємо освіту разом!»; молодіжний проект «Оздорови суспільство!», проведення міжнародних турнірів з боксу в Україні, благодійний проект «Старт до успіху» та літній освітній проект «Школа успіху» .

Корпорація Panasonic - один з лідируючих світових виробників електроніки. Корпорація виробляє більше 15 000 найменувань електротоварів і об'єднує понад 500 компаній, заводів і наукових центрів по всьому світу.

Компанія – це суспільний інститут, і для Panasonic основоположним завданням є позитивний внесок у розвиток суспільства за допомогою своєї діяльності. Компанія Panasonic активно просуває свої ініціативи в області екології, усвідомлюючи відповідальність перед суспільством зберегти ресурси Землі і захистити природне середовище.

Екологічний менеджмент є одним з головних пріоритетів корпорації Panasonic. Співіснування з довкіллям, перш за все, означає для Panasonic створення технологій, що мінімізують дію виробництва і кінцевого продукту на екологію, а також формування екологічно направленого образу мислення.

dushina

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить