Печать

С 26 апреля по 26 мая. Виставка "бУкет гАрні"

mai_13_1

Чорна ящірка

ул. Красная площадь, 3 , тел.: 050 363 27 91

Время: 11:00 – 19:00 (Пн.-пт); 11:00 – 18:00 (Сб)

Цена билета: уточняйте дополнительно

 

Творче об"єднання "ESSE" (живопис, графіка - Аліна Гаєва, фото - Тетяна Шлапак (Дніпропетровськ) , представляє новий незвичайний проект "бУкет гАрні" (фр. bouquet garni), в якому несподівано, але гармонійно поєдналися фотографія, живопис та графіка, подібно до поєднання сухих пряних трав в мішечку або букетику.

 

В цьому проекті на одному полотні сусідять реалістичні фотообрази та живописні чи графічні елементи, створюючи бентежне відчуття розмитої межі між реальністю та уявою. Проект "бУкет гАрні" ніби відсилає нас у добу колажу, на зміну якому прийшли комп’ютерні технології, і нагадує, яких фантастичних ефектів можна добитися за допомогою фантазії та вправних людських рук, не вдаючись до допомоги Фотошопу. Драматичні живописні образи змінюються легковажною, жартівливою графікою, охоплюючи весь спектр емоцій, яке здатне викликати в душі людини мистецтво. Авторки сміливо експериментують з різними способами поєднання цих близьких, але таких різних способів візуалізації: фотографія то домінує над усією композицією, то зливається з живописною технікою так, що важко уловити межу, за якою закінчується знімок і починається світ фарби. Тісно сплетені воєдино, фотографія, графіка та живопис, розширюють свої кордони, змінюють свою природу і являють оку щось нове та свіже.

• • •

Вы так же можете ознакомиться с другими полезными материалами:

Проходящие выставки в Днепропетровске

Постоянные выставки в Днепропетровске

Тренинги и семинары в Днепропетровске

Фестивали в Украине на 2011г

Каталог Высших учебных заведений Днепропетровска

Каталог колледжей, техникумов, ПТУ Днепропетровска

Школы, лицеи, гимназии Днепропетровска

Справочник актуальных профессий в Украине на 2011г

Префессиональное тестирование

Актуальные статьи на интеллектуальные темы

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев: Администрация сайта не несет ответственности за отзывы оставленные посетителями сайта, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом. Для возможности участия в рейтинговании компаний необходима регистрация.

Защитный код
Обновить